20 października w naszej szkole odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Kandydować mogą uczniowie klas 7 i 8. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w poniedziałek (11 października) do p. Eweliny Jakubczyk.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!