Szymon Urban - uczeń klasy 8d zwyciężył w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym - InstaLogik. Tym razem programował w języku Assembly. Uzyskał tytuł laureata i I miejsce za najlepszy wynik w Polsce.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!