SP1 Bełchatów

Szymon Urban najlepszy w Polsce

Ocena 0/5

Szymon Urban - uczeń klasy 8d zwyciężył w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym - InstaLogik. Tym razem programował w języku Assembly. Uzyskał tytuł laureata i I miejsce za najlepszy wynik w Polsce.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności