SP1 Bełchatów

Konkurs "Zjawiska fizyczno-chemiczne w obiektywie".

Ocena 0/5

Wiktoria Wieruszyńska z klasy 7b zajęła I miejsce, a Kinga Haładaj z klasy 7b - III miejsce w powiatowym konkursie "Zjawiska fizyczno-chemiczne w obiektywie i ich wpływ na środowisko" organizowanym przez SP nr 13 w Bełchatowie.

Gratulujemy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności