Podsumowanie konkursu filmowego z elementami dramy - ABC „Savoir vivre’u”
Wiemy jak ważne jest propagowanie kulturalnych wzorców zachowań i uwrażliwianie uczniów na zasady dobrego wychowania. Chcąc rozwijać kreatywność i uzdolnienia uczniów na przełomie marca i kwietnia zorganizowaliśmy konkurs filmowy z elementami dramy - ABC „Savoir vivre’u”. Wzięły w nim udział zespoły klasowe I-III.
Zadaniem klas było przygotowanie krótkich scenek dramowych nawiązujących tematyką do zasad dobrego wychowania i nakręcenie filmu.
I miejsce zajęła klasa 2 c , wychowawca- p. Edyta Daras
II miejsce - klasa 3 a, wychowawca - p. Izabela Pluskota
III miejsce - klasa 3 c, wychowawca - p. Nina Wrona
Dzieci otrzymały gratulacyjne dyplomy oraz nagrody. Dziękujemy pozostałym klasom za udział w konkursie oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe nagród.
Zapraszamy do obejrzenia zwycięskiego filmu klasy 2c.⬇
Pamiętajmy, że dziecko uczy się bardzo szybko poprzez obserwację i naśladownictwo. To my dajemy przykład naszym dzieciom każdego dnia.
Koordynatorzy konkursu- p. Katarzyna Kępa, p. Karolina Skowrońska.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!