SP1 Bełchatów

Podsumowanie konkursu filmowego z elementami dramy - ABC „Savoir vivre’u”

Ocena 0/5

 Wiemy jak ważne jest propagowanie kulturalnych wzorców zachowań i uwrażliwianie uczniów na zasady dobrego wychowania. Chcąc rozwijać kreatywność i uzdolnienia uczniów na przełomie marca i kwietnia zorganizowaliśmy konkurs filmowy z elementami dramy - ABC „Savoir vivre’u”. Wzięły w nim udział zespoły klasowe I-III.

Zadaniem klas było przygotowanie krótkich scenek dramowych nawiązujących tematyką do zasad dobrego wychowania i nakręcenie filmu.

 

I miejsce zajęła klasa 2 c , wychowawca- p. Edyta Daras

II miejsce - klasa 3 a, wychowawca - p. Izabela Pluskota

III miejsce - klasa 3 c, wychowawca - p. Nina Wrona

 Dzieci otrzymały gratulacyjne dyplomy oraz nagrody. Dziękujemy pozostałym klasom za udział w konkursie oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe nagród.

 

 Zapraszamy do obejrzenia zwycięskiego filmu klasy 2c.⬇

https://youtu.be/VC3CaNackQ0

 

Pamiętajmy, że dziecko uczy się bardzo szybko poprzez obserwację i naśladownictwo. To my dajemy przykład  naszym dzieciom każdego dnia.

Koordynatorzy konkursu- p. Katarzyna Kępa, p. Karolina Skowrońska.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności